O firmie

Sagra Technology jest firmą, która od ponad 30 lat wyznacza trendy w kompleksowych rozwiązaniach IT dla biznesu. Specjalizuje się we wsparciu Sales Force, zintegrowanych systemach mobilnych oraz pozwala na przetwarzanie i analizę dużych baz danych przechowywanych w chmurze. Jest laureatem wielu nagród. Sagra pomaga firmom optymalizować procesy w zespołach sprzedaży, ale też dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, raporty Power BI, współtworzy z klientami jedną z największych w Polsce baz danych punktów dystrybucji tak dla branży FMCG jak i branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. Ponad 250 udanych wdrożeń dla klientów takich jak m.in. Stock, Polpharma, L'Oréal, Hasco Lek, Johnson & Johnson, pozwoliły na szybki rozwój oferowanych produktów w oparciu o faktyczne potrzeby użytkowników.

Oferujemy

  • Pracę w szczecińskiej firmie z ponad 30 letnią historią, skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów

  • Nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją

  • Nowoczesne biuro wspierające kreatywność

  • Kawa z pianką do oporu

  • Kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom

  • Dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport

  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów „pod gruszą”

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli predykcyjnych i preskrypcyjnych za pomocą metod i algorytmów uczenia maszynowego i AI
  • Wdrażanie stworzonych modeli
  • Komunikacja z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym podczas całego cyklu projektowego, od definiowania problemu, aż po dostarczenie rozwiązania
  • Wizualizowanie i ocena przydatności danych do analiz.
  • Interpretacja i prezentacja wyników stworzonych analiz interesariuszom
  • Utrzymanie oraz usprawnianie obecnych rozwiązań w zakresie analizy i danych.
  • Tworzenie procesów oraz dobrych praktyk w zakresie wytwarzania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języków: Python, SQL - warunek konieczny
  • Znajomość technologii bazodanowych (MSSQL, PostgreSQL)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GitHub
  • Zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Znajomość technologii Big Date: Hadoop, Spark
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami: Sklearn, Tensorflow
  • Doświadczenie w platformie chmurowej Azure
  • Doświadczenie z narzędziami klasy Power BI
  • Znajomość języka R,
  • Doświadczenie w przetwarzaniu dużych zbiorów danych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie przedszkola, żłobka
  • dofinansowanie wczasów „pod gruszą”