View job here

O firmie

Sagra Technology jest firmą, która od ponad 30 lat wyznacza trendy w kompleksowych rozwiązaniach IT dla biznesu. Specjalizuje się we wsparciu Sales Force, zintegrowanych systemach mobilnych oraz pozwala na przetwarzanie i analizę dużych baz danych przechowywanych w chmurze. Jest laureatem wielu nagród. Sagra pomaga firmom optymalizować procesy w zespołach sprzedaży, ale też dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, raporty Power BI, współtworzy z klientami jedną z największych w Polsce baz danych punktów dystrybucji tak dla branży FMCG jak i branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. Ponad 250 udanych wdrożeń dla klientów takich jak m.in. Stock, Polpharma, L'Oréal, Hasco Lek, Johnson & Johnson, pozwoliły na szybki rozwój oferowanych produktów w oparciu o faktyczne potrzeby użytkowników.

Sprawdź, kogo poszukujemy – może właśnie Ciebie? Jakim zespołem jesteśmy?

Jak puzzle! Każdego z nasz wyróżnia coś wyjątkowego, a razem tworzymy zgraną całość. Liczymy, że dołączysz do nas i dorzucisz swoje elementy. Może będzie to nietuzinkowe poczucie humoru, pozytywna energia, empatia lub doskonałe zdolności analityczne? Nie możemy się doczekać współpracy z Tobą!

Zdecydowanie odnajdziesz się w naszej grupie, jeśli cechuje Cię zaangażowanie, odwaga w podejmowaniu inicjatywy i chęć współpracy. Pomocne będą również: otwartość na nowe wyzwania, wewnętrzna motywacja do zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • zdobędziesz wiedzę o pracy w branży IT i współpracy z największymi firmami na polskim rynku;

  • to stanowisko stanowi świetny fundament do budowania kariery w branży IT;

  • otrzymasz pełen pakiet świadczeń, w tym opieka medyczna i zniżka na multisport;
  • otrzymasz opiekę mentorów – doświadczonych sprzedawców z wieloma sukcesami i ogromną wiedzą biznesową;

  • spokój i bezpieczeństwo pracy w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków

• obsługa zgłoszeń klientów: analiza, wsparcie w konfiguracji systemu, rozwiązywanie problemów technicznych i funkcjonalnych,

• przekazywanie zgłoszeń dotyczących zmian w systemie do działu IT oraz nadzór nad terminowością i jakością ich realizacji,

• wspieranie procesów wdrożeniowych, udział w testach oprogramowania i pracach związanych z rozwojem Systemu; współpraca z innymi zespołami,

• opracowywanie dokumentacji w tym instrukcji nowych funkcjonalności Systemu,

• prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz dla klientów,

• konsultacje dla klientów z zakresu procesów biznesowych i funkcjonalności oprogramowania,

• analiza potrzeb klienta i proponowanie rozwiązań,

• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w technicznej obsłudze klienta,

  • komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,

  • umiejętność diagnozowania i szybkiego rozwiązywania problemów, proponowania racjonalnych rozwiązań

  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania niezbędnych informacji, ich oceny

  • umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego B1/B2.

Mile widziane

  • znajomość specyfiki pracy przedstawiciela handlowego,

  • znajomość branży farmaceutycznej lub FMCG,

  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań biznesowych,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie przedszkola, żłobka
  • dofinansowanie wczasów „pod gruszą”