O firmie

Sagra Technology jest firmą, która od ponad 30 lat wyznacza trendy w kompleksowych rozwiązaniach IT dla biznesu. Specjalizuje się we wsparciu Sales Force, zintegrowanych systemach mobilnych oraz pozwala na przetwarzanie i analizę dużych baz danych przechowywanych w chmurze. Jest laureatem wielu nagród. Sagra pomaga firmom optymalizować procesy w zespołach sprzedaży, ale też dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, raporty Power BI, współtworzy z klientami jedną z największych w Polsce baz danych punktów dystrybucji tak dla branży FMCG jak i branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. Ponad 250 udanych wdrożeń dla klientów takich jak m.in. Stock, Polpharma, L'Oréal, Hasco Lek, Johnson & Johnson, pozwoliły na szybki rozwój oferowanych produktów w oparciu o faktyczne potrzeby użytkowników.

Jesteś samodzielny, ale potrafisz też pracować w zespole? Chcesz mieć wpływ na ostateczny kształt produktu? Skrupulatność to Twoje drugie ja? Cenisz sobie możliwości rozwoju zawodowego? Jeśli na wszystkie pytania odpowiadasz pozytywnie to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy

  • Pracę w szczecińskiej firmie z ponad 30 letnią historią, skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów
  • Nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją

  • Nowoczesne biuro wspierające kreatywność

  • Kawa z pianką do oporu

  • Kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom
  • spokój i bezpieczeństwo pracy w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie jakości kluczowych komponentów naszego systemu: aplikacji mobilnych oraz webowych,
  • Udział w spotkaniach projektowych,
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Tworzenie planów testów oraz raportów z testów
  • Ścisła współpraca z programistami oraz osobami prowadzącymi projekt
  • Automatyzacja testów

Nasze wymagania

  • Znajomości metodyk i procesów tworzenia i testowania oprogramowania
  • Doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu testów aplikacji
  • Umiejętności instalacji i utrzymania środowiska testowego
  • Tworzenia dokumentacji testowej ( w tym raportowania błędów)
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającą na swobodną pracę z dokumentacją techniczną
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole (częsty kontakt z developerami), ale również indywidualnego rozwiązywania problemów

Dodatkowymi atutami będzie:

    • Doświadczenie w roli testera aplikacji mobilnych,
    • Doświadczenie w roli testera aplikacji webowych,
    • Znajomość narzędzi automatyzacji testów,
    • Znajomość metodyk Agile

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie przedszkola, żłobka
  • dofinansowanie wczasów „pod gruszą”