O firmie

Sagra Technology to zespół ludzi z pasją, ciekawych świata. Od ponad 30 lat wyznaczamy trendy w kompleksowych rozwiązaniach IT dla biznesu. Specjalizujemy się we wsparciu Sales Force, zintegrowanych systemach mobilnych, które pozwalają na przetwarzanie i analizę dużych baz danych przechowywanych w chmurze. Sagra pomaga firmom optymalizować procesy w zespołach sprzedaży, ale też dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, raporty Power BI, współtworzy z klientami jedną z największych w Polsce baz danych punktów dystrybucji tak dla branży FMCG jak i branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych.

Oferujemy

  • stabilne miejsce pracy, w którym dbamy o work-life balance
  • pracę w firmie mocno skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów o wiodącej pozycji na rynku
  • rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją
  • realny wpływ na rozwój naszych produktów i usług
  • kulturę organizacyjną sprzyjającą miłej atmosferze i dobrym relacjom

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą zespołu deweloperskiego
  • dobór odpowiednich metodyk pracy, koordynacja działań, monitoring efektów
  • planowanie realizacji projektów; estymacje nakładów, terminów, optymalny dobór zespołów
  • dbałość o rozwój kompetencji i motywowanie pracowników
  • ścisła współpraca z menedżerami działów produktowych i obsługi klienta w celu optymalizacji procesów biznesowych realizowanych przez firmę
  • nadzór nad bezpieczeństwem produktu (wytwarzanego kodu)
  • planowanie budżetów i zasobów niezbędnych do właściwej pracy działu
  • ścisła współpraca z dz. HR w zakresie analizy możliwości i potencjału pracowników działu IT, a także w rekrutacji i wdrażaniu nowych członków zespołu.

Oczekujemy

  • praktycznego doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, dostarczaniu nowych rozwiązań
  • wiedza na temat procesów tworzenia oprogramowania, cyklu życia, metodologii
  • wiedzy na temat technologii i popularnych języków programowania
  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia w zakresie zarządzania zespołami, organizacji pracy, tworzeniu zespołów oraz doborze narzędzi pracy
  • doświadczenia w zakresie zarządzania projektami IT
  • wysokiej orientacji biznesowej
  • dużej dyscypliny w zakresie planowania i realizacji zadań
  • proaktywności i samodzielności
  • dobrze rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • brania odpowiedzialności za zespół i podejmowane decyzje
  • elastyczności w działaniu w dynamicznym środowisku pracy
  • analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie przedszkola, żłobka
  • dofinansowanie wczasów „pod gruszą”