View job here

O firmie

Sagra Technology jest firmą, która od ponad 30 lat wyznacza trendy w kompleksowych rozwiązaniach IT dla biznesu. Specjalizuje się we wsparciu Sales Force, zintegrowanych systemach mobilnych oraz pozwala na przetwarzanie i analizę dużych baz danych przechowywanych w chmurze. Jest laureatem wielu nagród. Sagra pomaga firmom optymalizować procesy w zespołach sprzedaży, ale też dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, raporty Power BI, współtworzy z klientami jedną z największych w Polsce baz danych punktów dystrybucji tak dla branży FMCG jak i branży farmaceutycznej, kosmetycznej i wielu innych. Ponad 250 udanych wdrożeń dla klientów takich jak m.in. Stock, Polpharma, L'Oréal, Hasco Lek, Johnson & Johnson, pozwoliły na szybki rozwój oferowanych produktów w oparciu o faktyczne potrzeby użytkowników.

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Cenisz sobie współpracę w zespole? Lubisz przeprowadzać analizy? Praca w Excelu sprawia Ci przyjemność i chcesz nauczyć się jak dobrze go wykorzystywać w codziennej pracy? Stawiasz na rozwój? Posiadasz łatwość w komunikacji i budowaniu relacji z klientem? Wszystkie odpowiedzi brzmią TAK? Wyślij nam swoje CV! Więcej dowiesz się w trakcie rozmowy, my też chętnie poznamy Ciebie!

Oferujemy

  • Pracę w szczecińskiej firmie z ponad 30 letnią historią, skoncentrowanej na innowacyjności swoich produktów

  • Nieustanny rozwój przez udział w ciekawych, różnorodnych projektach z zespołami, które tworzą ludzie z pasją

  • Nowoczesne biuro wspierające kreatywność

  • Kawa z pianką do oporu

  • Kulturę organizacyjną sprzyjającą przyjaznej atmosferze i dobrym relacjom

  • Dofinansowanie pakietu medycznego i karty Multisport

  • Dofinansowanie przedszkola, żłobka i wczasów „pod gruszą”

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynacja pracą zespołu pracującego bezpośrednio z bazą danych (dużymi zbiorami danych), w tym uczestniczenie w procesie rekrutacji,  motywowanie pracowników, odpowiedzialność za rozwój kompetencji, prowadzenie procesu oceny
  • Monitorowanie i analiza jakości oraz ilości wprowadzanych danych, zapewnienie zgodności procedur i innych przepisów zarówno wewnętrznych danej firmy, jak i tych ustawowo narzuconych (np. dostosowanie bazy danych do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych)
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji i odpowiedniej komunikacji w zespole oraz z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta zgodnie z gwarantowanym SLA, monitorowanie wskaźników KPI dla usług
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta
  • Wprowadzanie i koordynowanie usprawnień procesów funkcjonujących w firmie
  • Udział w projektach rozwojowych produktów firm

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli lidera zespołu wsparcia klienta
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością danych oraz w prowadzeniu projektów
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne pozwalające na kierowanie wielozadaniowym zespołem
  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu i zorientowanie na realizację celów biznesowych
  • Dobra znajomość MS Excel (umiejętność analizy dużych zbiorów danych w celu weryfikacji potencjalnych nieprawidłowości, umiejętność wizualizacji danych w postaci wykresów, znajomość tabel i wykresów przestawnych, znajomość funkcji logicznych oraz warunkowych)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (zarządzania zespołem odpowiedzialnym za tworzenie, utrzymanie i obsługę Baz Danych)
  • Znajomość branży farmaceutycznej bądź FMCG (m.in.: procesów sprzedażowych)
  • Doświadczenie z obszaru badań rynkowych (szczególnie w branżach farmaceutyczno-medycznych oraz FMCG)
  • Znajomość zagadnień z obszaru integracji danych
  • Znajomość języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie przedszkola, żłobka
  • dofinansowanie wczasów „pod gruszą”